gîtes/ chambres d'hôtes te koop Cambes, Lot (Midi-Pyrénées) foto 1
gîtes/ chambres d'hôtes te koop Cambes, Lot (Midi-Pyrénées) foto 2
gîtes/ chambres d'hôtes te koop Cambes, Lot (Midi-Pyrénées) foto 3
gîtes/ chambres d'hôtes te koop Cambes, Lot (Midi-Pyrénées) foto 4
gîtes/ chambres d'hôtes te koop Cambes, Lot (Midi-Pyrénées) foto 5
gîtes/ chambres d'hôtes te koop Cambes, Lot (Midi-Pyrénées) foto 6
gîtes/ chambres d'hôtes te koop Cambes, Lot (Midi-Pyrénées) foto 7
gîtes/ chambres d'hôtes te koop Cambes, Lot (Midi-Pyrénées) foto 8
gîtes/ chambres d'hôtes te koop Cambes, Lot (Midi-Pyrénées) foto 9
gîtes/ chambres d'hôtes te koop Cambes, Lot (Midi-Pyrénées) foto 10
gîtes/ chambres d'hôtes te koop Cambes, Lot (Midi-Pyrénées) foto 11
gîtes/ chambres d'hôtes te koop Cambes, Lot (Midi-Pyrénées) foto 12

gîtes/ chambres d'hôtes te koop Lot

Kasteel met goedlopende Chambres d'hôtes, gelegen in een fraai park van 1 hectare met prachtige bomen en fraaie weide. Meer dan 600 m2 woonoppervlak met 5 fraaie gastenkamers met ieder een eigen badkamer en stijlvol interieur. In het gehele pand liggen mooie eiken parketvloeren er zijn fraaie trappen met lambrisering, marmeren schouwen en authentieke details. Kozijnen en ramen zijn vernieuwd en bieden een mooi uitzicht op uw eigen park. Mooie hall, bibliotheek en fraaie eetkamer. Overdekt verwarmd zwembad en tennisbaan. Centrale verwarming. Privé appartement voor de eigenaar met fraaie salon, volledig uitgeruste keuken en 4 slaapkamers. Tevens een recentelijk gerenoveerde beheerderswoning op het terrein met nieuwe keuken, woonkamer, kantoor en 3 slaapkamers. Badhuis, voormalige stallen en garages. Aangesloten op gemeentelijke riolering, dus in conformiteit met alle normen. Een zolder van 200 m2 en de bijgebouwen bieden mogelijkheid tot het inrichten van gîtes of appartementen. Het geheel is op perfecte wijze gerestaureerd en verkeert in uitstekende staat. Omzet rond 90.000 euro met Interessante mogelijkheden voor uitbreiding van de exploitatie. Meubilair en inrichting zijn bij de koop inbegrepen, het bedrijf is volledig instapklaar.

referentie: V6773
departement: Lot
nabij of in: Midi-Pyrénées
object type: gîtes/ chambres d'hôtes
prijs: EUR 690.000
oppervlakte object: 650 m2
oppervlakte terrein: 10.000 m2

Reageer op dit object

Uw naam is verplicht.
Uw telefoonnummer is verplicht.