gîtes/ chambres d'hôtes te koop Carlucet, Lot (Midi-Pyrénées) foto 1
gîtes/ chambres d'hôtes te koop Carlucet, Lot (Midi-Pyrénées) foto 2
gîtes/ chambres d'hôtes te koop Carlucet, Lot (Midi-Pyrénées) foto 3
gîtes/ chambres d'hôtes te koop Carlucet, Lot (Midi-Pyrénées) foto 4
gîtes/ chambres d'hôtes te koop Carlucet, Lot (Midi-Pyrénées) foto 5
gîtes/ chambres d'hôtes te koop Carlucet, Lot (Midi-Pyrénées) foto 6
gîtes/ chambres d'hôtes te koop Carlucet, Lot (Midi-Pyrénées) foto 7
gîtes/ chambres d'hôtes te koop Carlucet, Lot (Midi-Pyrénées) foto 8
gîtes/ chambres d'hôtes te koop Carlucet, Lot (Midi-Pyrénées) foto 9
gîtes/ chambres d'hôtes te koop Carlucet, Lot (Midi-Pyrénées) foto 10
gîtes/ chambres d'hôtes te koop Carlucet, Lot (Midi-Pyrénées) foto 11
gîtes/ chambres d'hôtes te koop Carlucet, Lot (Midi-Pyrénées) foto 12

gîtes/ chambres d'hôtes te koop Lot

Sfeervolle chambre d'hôtes - gîtes met prachtig uitzicht en zwembad. Dit goedlopende bedrijf is gelegen op een A locatie tussen Vallée de la Dordogne en la Vallée du Lot. Met Gouffre de Padirac, Rocamadour en Gramat om de hoek. U hoeft enkel u koffers neer te zetten en kunt u meteen aan de slag, want dit bedrijf is geheel instap klaar. Het huis is in 2009 nieuw gebouwd en is speciaal ontworpen voor de verhuur van vier kamers en twee maisonnettes, waarvan de indeling is te zien op de plattegrond 1. Mocht u prijs stellen op een separaat privé woongedeelte dan kan één van de maisonnettes worden aangewend ter vergroting van privégedeelte waarbij de huidige privéslaapkamer dan kan worden ingezet als vijfde verhuurkamer: zie plattegrond 2. Het pand heeft een warme landelijke uitstraling en verkeerd in een goede staat van onderhoud. Het grootste gedeelte van de buitenwanden bevindt zich onder een overstek waardoor het pand relatief weinig onderhoud nodig heeft. De beneden verdieping is uitgevoerd in houtstapel bouw en op de etage in houtskelet bouw. Het pand is thans onderverdeeld in een centraal gelegen privé woongedeelte van 85m2 dat bestaat uit een woonkamer met toegang tot een eigen terras met prachtig uitzicht, een keuken voorzien van inbouw apparatuur en een ruime slaapkamer met privé badkamer. Voor de ontvangst van uw gasten heeft u een separate ontbijtkamer en vier zeer ruime goed geïsoleerde kamers met elektrische verwarming ter beschikking. Elke kamer heeft een eigen badkamer en een privé balkon. Aan weerskanten van het gebouw vindt u daarnaast twee ruime gezellige maisonettes met elke een eigen opgang. Deze zijn uitgerust voor vier personen en net als de gastenkamers dermate comfortabel, dat u het gehele jaar door gasten kunt ontvangen. Het terrein van 2490m2 is gelegen op de top van een heuvel met prachtige vergezichten over het platteland. In de tuin zijn verschillende zitjes en een mooi zwembad met lounge gedeelte waar uw gasten kunnen genieten van de rust. Aan de rand van het terrein ligt een grote, eveneens in hout uitgevoerde, abri van 62m2, die bestaat uit twee gedeelten. De ene zijde bevat een overdekte buitenkeuken met eetgedeelte, waar u uw gasten een gezellige table d'hôtes of bbq avond kunt aanbieden. De andere zijde wordt thans gebruikt als garage voor de camper, maar dit gedeelte zou bijvoorbeeld ook kunnen worden gebruikt als atelier of als ruimte voor workshops. Door de goede strategische ligging nabij Rocamadour, kunt u een breed scala aan mooie bezienswaardigheden in de nabije omgeving bieden aan uw gasten. Zij hebben hier tevens een ideale uitvalsbasis voor wandelen, geo-caching, fietsen, mountainbiken, kanoën, vissen, wandklimmen en paardrijden. Op slechts 5 km is er zelfs een golfbaan. Alle voorzieningen, scholen en winkels heeft u op slechts 7 km onder handbereik in een mooie middelgrote plaats. Kortom een zeer interessant bedrijf met een goed potentieel voor verdere ontwikkeling door frequenter table d'hôtes aan te bieden of het organiseren van workshops. Daarnaast is er een mogelijkheid om het bedrijf, onder bepaalde condities, verder uit te breiden met vier chalets. Wij geven u daarop graag een nadere toelichting. Dit mooie bedrijf wordt u aangeboden door Inter-France Sympa-Immobilier. Specialist in de verkoop van campings en Chambre d'hôtes gîtes sinds 1995.

referentie: V6749
departement: Lot
nabij of in: Midi-Pyrénées
object type: gîtes/ chambres d'hôtes
prijs: EUR 469.000
oppervlakte object: 362 m2
oppervlakte terrein: 2.490 m2

Reageer op dit object

Uw naam is verplicht.
Uw telefoonnummer is verplicht.